Search

Standlar marka tanıtımlarının vazgeçilmez ürünleri arasında yer alır. Karton stand, asalak stand, tadım standı şeklinde birbirinden farklı tasarımları vardır. Bunların içerisinde örümcek standı, kolay taşınabilir özelliği sayesinde hemen hemen tüm markalar tarafından tercih edilir. Diğer ismiyle expo stand ya da pop up stand olarak da ifade edilebilir. 

 

Örümcek Stand Nedir?

Örümcek stand nedir? Marka ve ürünlerinin tanıtımı gerçekleştirme amacındaki kişilerin zihnindeki sorulardan biridir. Alüminyum profille birlikte sert plastik parçalardan meydana getirilen portatif ve modüler kurulabilir özellikli ürünlere örümcek stand denir. Mekanizmaları örümcek ağları ile benzerlik gösterir. Tekerlekli çanta sayesinde de taşınması son derece rahattır. Örümcek stand çeşitleri tek kullanımlık ürünler değildir. Aynı örümcek stand ile, firmalar birden fazla etkinlikte rahatlıkla işlerini görebilirler. Turizm şirketleri, havayolu firmaları, mağazalar, reklam ajansları, kariyer siteleri ve eğitim kurumlarının sık tercih ettiği reklam araçları arasında yer bulurlar.  Tüm bu kuruluşlar, kendilerini reklam edebilmek amacıyla genellikle alışveriş merkezleri, fuar ya da kongre salonlarını değerlendirirler. 

 

Örümcek Stand Özellikleri Nelerdir? 

Örümcek stand özellikleri bakımından iki ayrı çantaya sahiptir. Birisi sofcase adıyla da ifade edilebilen bez çantalı örümcek stand, diğeri ise hardcase ismiyle tabir edilen barkodlu örümcek stand çeşitleridir. İki çantanın içinde de, basım panellerini rahat tutturmak adına tasarlanan demir çubukların yanı sıra aydınlatma işlemine yönelik rulo mıknatıs panelleri ve stand iskeletine bağlamak amacıyla da plastik panel aparatı bulunur. Stand iskeletinin alüminyum renkte tasarlanmasıyla beraber, çantalar tekerlekli üretilmesi sebebiyle, taşıma açısından pratiktir. Geniş tasarımı sayesinde de, bütün alanı kaplayarak firma, ürün ve hizmet tanıtımlarının görsel açıdan şova dönüşmesine olanak sağlar.
 

Örümcek Stand Baskı Nasıl Yapılır?

Firmaların önemli reklam materyallerinden örümcek stand baskı aşamaları şu şekilde gösterilebilir; 

  1. Ölçüleri panellerine göre değişebilir. Örneğin; 3x1 ürün için 70x230 cm ön panel, 67x230 cm yan panel ayarları yapılır. Baskı ölçüleri de 204x 230 cm. denk gelir. Panel sayısı arttıkça baskı ölçüsü de artar. Talepler doğrultusunda her ölçü bazında işlem uygulanabilir. 
  2. Seçilen görsellerin ölçüleri ile standın ölçüleri birbiriyle uyumlu olmalıdır. Ürün genişliği sebebiyle birden fazla görsel eklenebilir. Fotoğrafların çözünürlükleri yüksek derecede ayarlanmalıdır. 
  3. Basım panelleri düz zemine özenle yerleştirilerek, stand ebadına göre fotoğraflar kesilir. 
  4. Düz ya da oval biçimlerde sipariş oluşturulabilir. 
  5. Bağlantıyı sağlayan aparatlar plastik malzemelerden üretilir. 
  6. Mıknatıs içeren panellerin üzerine folyo baskı yapılır. 
  7. Son olarak panellere yapılan baskılar montajlandığında örümcek standı hazır hale gelir. 

 

En Uygun Örümcek Stand Fiyatları Seka Basım ve Reklam Matbaa’da

Bütçe dostu fiyatlar kapsamında örümcek stand baskı yaptırmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Örümcek stand fiyatları, baskıda kullanılan malzemelere, grafik tasarım özelliklerine, panellere ve ürünün ebatlarına göre değişkenlik gösterir. Siparişinizi ölçüleriniz ve tasarımınız dahilinde oluşturmanız son derece kolay. Seka Basım ve Reklam matbaa ekibi olarak her türlü baskı talebinize yönelik kusursuz hizmet sağlıyoruz. Baskı sürecini yüksek teknolojili makinelerle yöneterek, kaliteli tekniklerle tamamlıyor, minimum 3 iş günü içerisinde de belirttiğiniz açık adresinize gönderiyoruz. Siz de markanızı bütün baskı kategorilerinde üst seviyede tutma taraftarıysanız, bir an önce bizimle iletişime geçin! Seka Basım ve Reklam, ofis gereçleriniz, reklam materyalleriniz ve ambalaj-paketleme işlemlerinizde olduğu gibi stand hizmetlerinizde de daima sizinle. 

 

 

İLETİŞİME GEÇİN

İletişim Formu