Search
Stantlar ürün teşhirleri için tasarlanan ürünlerdir. Asalak stand, örümcek stand, tadım standı gibi farklı kategorilerdeki modelleri mevcuttur. Metal stand, tasarımı ve kullanım alanı itibariyle diğer modellerden ayrılır. 
 

Metal Stand Nedir?

 
Metal stand nedir? diye sorduğunuzda, isminden de anlaşılabileceği üzere üretimi tamamen metal malzemelere üzerinden yapılarak, teşhir ve satış amaçlı kullanılan stant modeli şeklinde tanımlandığını görebilirsiniz. Zeminlerde kullanılan satış destek sistemleri olarak da anılabilir. Üretimindeki malzemeler sonrasında geri dönüştürülebilir özellik taşır. Genel kullanım alanlarının başında marketler gelir. Özellikle çikolata satış ve promosyonlarında sıklıkla tercih edilir. Bunun yanında kozmetik sektörü, nalburlar, hırdavat marketler, showroomlar ve kırtasiyelerde satılan ürünler de metal stand üzerinde sergilenebilir. Metal malzeme ürünler üzerinde lüks bir görünüm yarattığından, müşterinin ilgisini çekmek de daha kolay hale gelir. Ancak raflara yerleştirilebilecek ürünler asgari düzeyde belirlenmelidir. Ürün boyutlarının değişebildiği durumlarda ise paneli delikli olan metal standlar değerlendirilebilir. Üstelik metal stantlara fuar ve benzeri organizasyonlardaki ağır ürünlerin teşhirinde de başvurulabilir.  
 

Metal Standlar Nelerdir?

 
Çeşitli örnekleriyle dikkat çeken metal standlar aşağıdaki gibi sıralanabilir; 
  1. Ayaklı metal stand; kullanımı genellikle süpermarketlerde yaygın olan stand çeşididir. Üzerinde hazır çorba, çabuk çorba ve yemek harcı gibi ürünler sergilenir. 
  2. Metal fasulye stand; üretimi metal malzemeden yapılan tadım standı şeklinde de anılabilir. Sucuk, sosis, salam ve meyve suyu gibi ürünlerin tanıtımı için tercih edilir. 
  3. Metal boya standı; her boyutta ve ebatta üretilebilen, belirli işlevselliği olan ürünlerdir. Nalbur ve nalbur ürünleri satışı gerçekleştiren mağazalarda kullanımı yaygındır. Birbirinden farklı renk ve tasarımlarla imal edilebilirler. 
  4. Metal cüzdan standı; üzerinde isminden de anlaşılabileceği gibi cüzdanlar sergilenir. Giyim mağazalarının dekorasyon ürünleri arasında yer bulurlar. 
  5. Metal içecek standı; üstünde içecek ürünlerinin teşhir edildiği stant modelleridir. Küçük, orta ve büyük olmak üzere her türlü ebatta üretimleri yapılabilir. Ayrıca geometrik formlarda da imal edilebilir. Kendi içerisinde kapaklı, kapaksız, sabit ya da hareketli olmak üzere farklı modelleri vardır. Stant talebi oluştururken, içecek türü ya da şişesinin ölçülerinin yanı sıra, standın yerleştirileceği alan ve müşteri ihtiyaçları da göz önüne alınmalıdır. 
 

Metal Stand İmalatı Nasıl Yapılır?

 
Metal stand imalatı belirli işlemler çerçevesinde gerçekleşir. Üretim aşamaları şu şekilde gösterilebilir; 
  1. Metal stand imalatı, kesme işleminden başlayarak bükme, delme, kaynak, vidalama ve kancalama sistemleri ile yapılabilir. 
  2. Müşteri tarafından planlanan grafik tasarım bazında, adet miktarı ve maliyetler belirlenir. 
 

En Uygun Metal Stand Fiyatları Seka Basım ve Reklam Matbaa’da

 
Bütçe dostu fiyatlar kapsamında stant ihtiyaçlarınızı karşılamak istiyorsanız, doğru adrestesiniz. Metal stand fiyatları, grafik tasarım özelliklerine, imalat aşamasında kullanılan malzemelere ve işçiliğin niteliğine göre değişiklik gösterir. Seka Basım ve Reklam matbaa ekibi olarak, sipariş edebileceğiniz bütün baskı taleplerinizde kusursuz hizmet sağlıyoruz. Basım sürecini tüm işlemlerde yüksek teknolojili makinelerle yöneterek, kaliteli işçilikle tamamlıyor, minimum 3 iş günü içerisinde de açık adresinize gönderiyoruz. Siz de tanıtımınızı üst seviyede yaparak hedef kitlenizi genişletme amacındaysanız, acele edin ve bizimle iletişime geçin! Seka Basım ve Reklam ofis gereçleriniz ve reklam materyallerinizde olduğu gibi her türlü stant hizmetiniz için de her zaman yanınızda. 
 
 
 
 

İLETİŞİME GEÇİN

İletişim Formu