Search
Alışveriş merkezleri, fuarlar, iş yerleri iç mekân çerçevesinde ele alınan alanlar arasındadır. Geniş tanımıyla incelediğimizde de, kullanımı kapalı alanlarda yaygın olan baskı çeşidi iç mekan baskı adıyla açıklanabilir. İç mekan baskı ürünleri oldukça geniş yelpazesiyle dikkat çeker. 
 

İç Mekân Baskı Örnekleri

İç mekân baskı örnekleri kapsamında, isminden de anlaşılabileceği üzere akla gelebilecek kapalı tüm alanlarda kullanılan tasarımlar değerlendirilebilir.  Özellikle stand çeşitleri içerisinde; fuar standı ve karton stand tasarımları en iyi örneklerdir. Kongrelerde, organizasyonlarda ve satış mağazalarında ihtiyaç duyulan dekoratif ürünler arasında yer bulurlar. Bunun yanında duvarlara asılan afişler, etkili reklam materyallerinden biri sayılan roll up banner tasarımlar, ışıklı pano dizaynıyla büyük ilgi gören duratrans çeşitleri de iç mekan baskı örnekleri sınıfında hizmete sunulurlar. Diğer örnekler ise;
  1. Genellikle ev ve tekstil sektöründe tercih edilerek, saten kumaşlar üstünde uygulanan saten baskılar, 
  2. Ters baskı yöntemiyle alüminyum polietilen malzemeye kolayca lamine edilen PET (Polyester) film baskılar, 
  3. Parlak formları ile renkleri hem canlı hem de parlak gösterme özelliği taşıyan fotoğraf kağıtları,
  4. Türeyli ve bez yüzeyler üzerine çoğaltım tekniği uygulanan kanvas baskı, 
  5. Suya dayanıklı özelliği ile bilinen PP kağıt baskı şeklinde ifade edilebilir. 
 

İç Mekân Baskı Nasıl Yapılır?

 
Detayların olabildiğince net görünebileceği, fotoğraf kalitesinde genellikle iç mekân baskı kullanılır. Kötü hava koşullarına maruz kalarak baskı ürünlerine zarar gelmesini istemeyen işletme sahipleri, iç mekân baskı örneklerini daha çok tercih ederler. İç mekân baskı modelleri, aynı zamanda yüksek kalitede çözünürlük özelliği taşımaları dolayısıyla da, ürün üzerinde hem canlı hem de kusursuz bir görünüm oluştururlar. Üst başlıkta verilen tüm örneklerin baskı işlemi dijital baskı makinelerinde özenle tamamlanarak, müşteriye teslim edilir. Ölçüler ve ebatlar her ürün bazında değişiklik gösterebilir.
 

İç Mekân Folyo Baskı Nedir? 

 
Mağaza içi bölgeler, tuvaletler, bankalar, bebek bakımına yönelik hazırlanan alanlar ve vitrinler gibi insanların günlük hayatlarında temas kurabilecekleri her yerde kullanılan baskı çeşitlerine, iç mekân folyo baskı adı verilir. Sağlık kuralları esas alınarak hazırlanan baskı yöntemi şeklinde de anılabilir. Basım aşamasında su bazlı boyalara yer verilmesi önem arz eder. Çünkü bu tip boyaların insan sağlığı için herhangi bir tehdit unsuru taşımadığı uzmanlarca kanıtlanmıştır. İç mekan folyo baskı, kullanıldığı çoğu alanda belirli markaların kampanya, indirim, ürün tanıtım ya da reklam görsellerini halka kolaylıkla sunabilmek amacı güder. 
 

En Ucuz İç Mekân Baskı Fiyatları Seka Basım ve Reklam Matbaa’da

 
Bütçenizi sarsmayacak fiyatlarla iç mekân baskı siparişi oluşturmak istiyorsanız, yerdesiniz. İç mekân baskı fiyatları, grafik tasarımın niteliğine, basımda kullanılan malzemelere, işçilik kalitesine ve ürünün ölçülerine göre farklılık gösterir. Seka Basım ve Reklam matbaa ekibi olarak, ihtiyacınıza yönelik sipariş edebileceğiniz bütün baskı taleplerinizde kusursuz hizmet sunuyoruz. Basım sürecini yüksek teknolojili baskı makineleriyle yöneterek, kaliteli işçilikle tamamlıyor, minimum 3 iş günü içerisinde de açık adresinize gönderiyoruz. Siz de tanıtımınızı üst seviyede yaparak hedef müşteri potansiyelinizi yükseklere taşıma taraftarıysanız, acele edin ve bizimle iletişime geçin! Seka Basım ve Reklam ofis gereçleriniz ve ambalaj hizmetlerinizde olduğu gibi her türlü iç- dış mekan reklam materyaliniz için daima sizinle. 
 
 
 
 

İLETİŞİME GEÇİN

İletişim Formu