Search

Biz Kimiz?

Seka Basım ve Reklam, 25 yıldır edindiği bilgi ve deneyimle 2019 yılından beri tüm faaliyetlerini başarı ile sonuca ulaştıran bir matbaa kuruluşudur. Kurumsal statü formatındaki küçük- büyük tüm firmaların yurt içi ve yurt dışı çalışmalarına yönelik düzenledikleri projelere üst düzeyde çözüm sunmayı amaç edinir. Hizmet vermeye başladığımız günden bu yana yürüttüğümüz bütün projelerin olumlu sonuçlanmasından aldığımız güven duygusuna dayanarak, kalitemizi arttırma yolunda emin adımlar atıyoruz. Müşterilerimizin talep ettiği her projeyi tüm aşamalarında hassasiyet ve titizlik esasıyla yönetiyoruz. İş takibi ve hızlı teslimat bilincinde çalışarak da alt yapımızı geliştiriyoruz. Müşterilerimizle çalışma prensibimizi kazançtan çok sürekliliğe dayandırıyoruz. Sorumluluk sahibi genç ve eğitimli ekip arkadaşlarımızla birlikte dengeli bir görev dağılımı yapıyoruz. 

 

Vizyonumuz 


Kapasitemizi daima iş yükümüzün üzerinde tutmayı yeğliyoruz. Edindiğimiz bu ilke çerçevesinde bize başvuran tüm müşterilerimizin iş yükünü hafifleterek, onların kalıcı çözüm ortakları olmayı hedefliyoruz. 

 

Misyonumuz


Gelişen yeni teknolojiler sayesinde artan kalite standartlarını iş süreçlerimize üst seviyede yansıtmak ve toplumsal değerler bazında da istihdam sağlayarak, genç nesillere ilham kaynağı yaratmak.  


 
Hangi Alanlarda Faaliyet Gösteriyoruz?


Faaliyet alanlarımızı ofset-dijital baskı, stant-tabela üretimi, ambalaj-paketleme promosyon ürünleri, yazılım ve web tasarım servisleri ile birlikte baskı sonrası kesim ve yapıştırma işlemleri olarak sıralayabiliriz. Her birini tek tek şu şekilde ele alabiliriz;


Ofset-Dijital Baskı


Matbaa dendiğinde aklınıza ilk olarak ofis gereçlerinizle birlikte ambalaj hizmetlerinizin gelmesi kaçınılmazdır. Kurumsal ve butik işletmelerde de markanızı kusursuz bir şekilde temsil etmek için ofis gereçlerinizi firma logonuzla süslemeniz müşteri profilinizi olumlu anlamda etkileyecektir. 
Ofset-dijital baskı kapsamında;  katalog, broşür, dergi, kitap, afiş, wobbler, dönkart, palet eteği, kitap ayracı, etiket, zarf, cepli dosya, magnet, antetli kağıt, okul dergisi, kullanım kılavuzu gibi akla gelebilecek her alanda hizmet sunuyoruz. 


Stant ve Tabela Üretimi 


Standlar ve tabelalar firmaların reklam ve tanıtım yolunda önlerini açan materyallerden biridir. Standlar satışı yapacağınız ürünlerin teşhir edilmesi adına işinizi görürken, özenle ve doğru ölçülerde hazırlanan tabelalarda markanızın bilinirliğini artıracaktır. Stand ve tabela çeşitleri kapsamında; Masaüstü stand, ahşap stand, metal stand, plexi stand, standı, tel stand, asalak fuar stand, yönlendirme levhası, ışıklı-ışıksız tabela, totem tabela, strafor tabela montaj ve demontaj hizmetleri şeklindeki üretimlerimiz mevcuttur. 


Ambalaj-Paketleme 


Ticari işletmelerin satışını yaptığı ürünleri müşteriye en iyi şekilde sunması önem taşır. Bu sebeple de işletmeniz bünyesinde ihtiyaç duyabileceğiniz; oluklu karton kutu, Kraft karton kutu, Amerikan Bristol karton kutu, Kraft çanta, fast foof kutusu ve pencereli kutu ürünlerinde talepte bulunabilirsiniz. 


Baskı Sonrası Kesim ve Yapıştırma 


Yapılan baskının kalitesi kadar baskı sonrası verdiğiniz siparişi en iyi şekilde muhafaza etmeniz ya da bazı eksiklikleri tamamlamanız gerekebilir. Bu sebeple de kazanlı kesim ve omega 3 nokta kutu yapıştırma teknikleri bazında rahatlıkla talepte bulunabilirsiniz. Yüksek teknolojiye sahip makinelerimiz aracılığıyla kutu, oluklu kutu, karton kutu ve benzeri ürünler üzerinde kesim ve yapıştırma hizmeti veriyoruz. 

 

 

İLETİŞİME GEÇİN

İletişim Formu