Search

Flormar Dezenfektan Stand

Flormar markasına uygun konsept ile tasarım uygulanan aparatif manuel dispenserli dezenfektan stand tüm flormar mağazalarında kullanılmak üzere üretilerek gönderilmiştir. Kargoya uygun ambalaj ile demonte olarak paketlenmiştir.

Demonte ve kolay kurulum özelliği ile gönderimlerde fiyat avantajı sayesinde çokça tercih edilen aparatif dezenfektan standı mağazalar için elverişli bir kullanıma sahiptir. 1 Litrelik haznesi sayesinde gün içi yoğun kullanım ihtiyacını karşılayacak düzeydedir.

Görsel uygulanan alınlık kısmı a3 ebatında olup yeteri büyüklükte üretildiğinden müşteriler için rahat okunabilirlik ön planda tutulmuştur. Ayrıca aparatif manuel dispenserli dezenfektan standının üretim hızı diğer standlara göre daha hızlı olduğundan acil ihtiyaçlarda kullanılabilecek en uygun stand tipidir. 

Birçok hantal yapıdaki dezenfektan standına göre mağaza içerisinde kolaylıkla yeri değiştirilebilir hafif bir üründür. Ayrıca geniş çaplı yuvarlak ayağı sayesinde sandın düşmesi ve devrilmesi daha zordur. Alınlık kısmı forex malzemeden üretildiğinden küçük çocukların standa çarpması gibi durumlarda yaralanma olasalıkları en aza indirilmiştir.

Seka Basım Reklam Olarak yurt içi ve yurt dışı tüm ihtiyaçlarınızda sizlere destek vermekten mutluluk duyarız.

İLETİŞİME GEÇİN

İletişim Formu