Search

Zamanınız Boşa Gitmesin !

Ürün, hizmet ve kalite maaliyetleri büyük ölçüde tedarikçilere bağlıdır. Yeteneklerimizi bu doğrultuda geliştirerek sürekli iyileşme çabasını anahtar bir unsur olarak kabul edip bu doğrultuda müşterilerimize değer katma hedefindeyiz.

Müşterilerimiz ile ortak anlayış ve güven ortamı içerisinde uzun soluklu çalışma ve sürekli artan gelişim ve iyileşme temel taşlarına dayalı prensibi ile kalite ve fiyat öncelikli hizmet sağlamaktayız.

Tedarikçi seçiminde geleneksel ve işbirliğine dayalı iki farklı model yer almaktadır. Bu modelleri aşağıda kıyaslayarak sizlere yapılanmamız hakkında kısaca bilgi vermek istedik.

Geleneksel Tedarikçi : Şirketlerin ürün ve hizmet alımlarında fiyatları minimize etmek için birden fazla tedarikçiden fiyat alma politikası ile uyguladığı bir yaklaşımdır. Ancak bu modelde, amaç fiyat üstünlüğü sağlamak olduğu için kalite, zamanında teslimat ve esneklik unsurlarına tedarikçiler tarafından yeterince önemsenmediğinden sorunlara yol açmış ve rekabatinde şiddetlenmesi ile bu model yetersiz gelmeye başlamıştır.

İş Birliğine Dayalı Tedarikçi : Bu modelde müşteri daha az tedarikçi ile çalışır. Müşteri ile tedarikçi arasında güvene dayalı bir çalışma şekli mevcuttur. Fiyat 2. plandadır. Her iki taraf için de menfaat dengesi güven modeli üzeriden oluşur. Kalite, teslimat ve dağıtımda esneklik avantajı vardır. Sıkı kurulan işbirlikleri ile kalite artarken maaliyetler düşürülür. Bu modelin sonucu olarak marka çalışmalarında müşteri memnuniyeti yüksektir. Müşteri memnuniyetinin artması işletme başarısına katkı sağlamaktadır.

 

 

 

Peki Ya Biz !

Teknoloji'nin faydalarına inanarak sürekli gelişen bir alt yapı ile iletişim ve doğru bilgi akışının yanında kaliteye ve zamanında teslimata önem veriyoruz. Uzun süredir sektörde faaliyet gösteren personellerimiz ve müşterilerimizden aldığımız geri dönüşler sayesinde gelişimimize devam ediyoruz. Müşterilerimiz ile karşılıklı güven doğrultusunda uzun soluklu çözüm ortağı olmak her zaman odak noktamız olmuştur.

Peki, sizin tedarikçi seçiminiz nasıl ?

 

 

 

İLETİŞİME GEÇİN

İletişim Formu