Search

Cepli Dosya


İş yaşamında aktif bir şekilde faaliyet sürdüren firmalar, geniş kitlelerce tanıtımlarını gerçekleştirebilmek amacıyla çeşitli yollar izlerler. Farklı sektörde işler yürüten kurumlara reklam vermek de bu yöntemlerin başında gelir. Antetli kağıt çeşitlerini andıran cepli dosyalar, pek çok şirketin hem iş hem de tanıtımlarına yardım sağlaması açısından sıklıkla tercih ettiği ürünlerden biridir. Ayrıca şirketlere görsellik anlamında da prestij kazandırma özelliğine sahiptir. 

 

Cepli dosya nedir?


Diye sorduğunuzda, özel taşıma alanları sayesinde son derece pratik kullanım sağlamasının yanında, daha çok şirket içi resmi yazışmalarda ya da tekliflerde broşür, föy gibi ürünlerin sunumunu yapmak amacıyla tercih edilen ürün şeklinde tanımlandığını görürsünüz. Sunum dosyası adıyla da bilinen cepli dosya üretimi, kalın gramajlı kâğıtlara basılarak, her türlü ihtiyaca yönelik çeşitli boy ve ebatlara uygun şekilde gerçekleştirilir. Dosyaların sahip oldukları cepli bölmeler, kurumların kişisel talepleri doğrultusunda tasarlanır. Şirketler, bu bölmelere kendilerine ait belge ve dokümanları yerleştirebileceği gibi kartvizit ya da reklam amaçlı hazırladıkları CD’yi koymak için de değerlendirebilirler. 

 

Cepli Dosya Örnekleri


Cepli dosya örnekleri, kendi içlerinde çeşitlere ayrılır. Özel ölçü cepli dosya, varak baskılı cepli dosya, yaldızlı cepli dosya, A4 ve A5 cepli dosya çeşitlerinin yanında, adliye dosya üretimi kapsamında avukat büro dosyası ihtiyaçlarına yönelik ürünler de mevcuttur. Cepli dosya örnekleri basımında kullanılan gramajlar kuşe kağıtlarında parlak ya da mat olacak şekilde ayarlanır. Amerikan Bristol kağıtları, dokulu kağıtlar ve fon kartonları kullanılarak da yapılabilir. Kağıt türlerini istediğiniz gibi seçebilirken, basım işlemi sırasında kuşe kağıtlarda 250, 300 ve 350 gramaj, Amerikan Bristol kağıdında da 250, 270 ya da 300 gramaj oranında hizmet sağlıyoruz. 

 

Cepli Dosya Baskı Teknikleri 


Cepli dosya çeşitlerinin tasarımlarında, CMYK, pantone renk baskı, ofset yaldız gibi teknikler kullanılır. Ayrıca, kısmı lak, kabartma lak ve kumlu lak tekniklerinin yanında, gümüş, altın, renkli ve hologram yaldız teknikleri de farklı alternatifler arasında öne çıkar. Tasarımın desenleme kısmında ise nokta, tuale, deri, baklava, zincir ve kare desen seçeneklerinden istediğinizi seçebilirsiniz. 

 

Cepli Dosya Siparişlerinde Nelere Dikkat Edilmeli?

  1. Cepli dosya siparişlerinde, hem önlü hem de arkalı tek yön baskı yaptırmanız mümkün. 
  2. Kurumuzu temsil edecek logo ve iletişim bilgilerinize yer vermeniz, kurumsal kimliğiniz bakımından size prestij kazandırır. 
  3. Sade ve etkileyici tasarımları bütünleştiren dosyalar, ilgi çekici bir görünüme olanak sağlar. 
  4. Tasarımlar A4 ebadındaki sayfalara uygun olmasıyla birlikte, farklı boyutlara göre de siparişinizi oluşturabilirsiniz. 

 

Cepli Dosya Fiyatları


İhtiyacınıza göre sipariş edebileceğiniz her türlü cepli dosya talebiniz için Seka Basım ve Reklam Matbaa ekibi olarak hizmetinizdeyiz. Kişiye özel, resim, şekil ve metin gibi değişik bilgileri harmanlama yöntemiyle baskı yapıyoruz. Basım işlemini, bütün aşamalarında yüksek teknolojili ve kaliteli tekniklerle tamamlayarak, bütçenize uygun fiyatlarla adresinize teslim ediyoruz. Siz de kurumsal kimliğinizin tanıtımını en iyi şekilde yapmak istiyorsanız, acele edin ve bizimle iletişime geçin!
IFrame

 

 

İLETİŞİME GEÇİN

İletişim Formu